BİZDEN HABERLER

Malatya Oto Kiralama Her An Yanınızda

Malatya Oto Kiralama Her An Yanınızda

Malatya Oto Kiralama Her An Yanınızda
Her ne sebeple olursa olsun araç kiralamayı düşünüyorsanız Malatya oto kiralama firması olarak en kaliteli hizmeti vermeyi talep ediyoruz. Sektörde çok uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız artık bir marka değer olarak geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Bireysel kullanımdan kurumsal araç kiralamaya kadar çok geniş bir müşteri yelpazesi bulunan firmamız bu güveni sağlayabilmek adına sürekli olarak dünyanın en kaliteli markalarının en yeni modelleri ile araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Üstelik araç filomuzu güncellemek adına bir kaç yıllık periyotlarda sürekli olarak eskiyen araçların yerine yenisi alınmakta ve en kaliteli hizmeti sunmak adına hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır.
Malatya Oto Kiralama Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir?
Firmamız tüm talepleri cevap verebilmekte ve araç kiralama konusunda geniş filosuyla çok kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Binek otolardan lüks minibüslere kadar birçok alternatifin bulunduğu araç kiralama hizmetimiz müşterinin bütçesine uygun taleplerle şekillenmektedir. Bir telefon veya internet sitemizden alınacak mail adresi ile bizimle irtibata geçildiğinde istenen araç kiralama yöntemi müşteriye sunulabilmektedir. Ayrıca düğün nişan veya cenaze gibi kalabalık grupların taşınması gereken durumlarda da acil bir hizmet olarak Malatya oto kiralama yanınızda bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ticaret ve geziyi bir araya getiren müşterilerimiz için de ticari oto seçenekleri de araç kiralama konseptimizde yerini almaktadır.
Güven ve Ekonomi için Malatya Oto Kiralama
Kiralama öncesinde tüm araçlar teknik bir bakımdan geçirilip lastik yağ ve su kontrolüne tabi tutulmaktadır. Ayrıca araçların periyodik bakımları da bizzat araç teknik servislerinde yapılmaktadır. Tüm araçlar vergisi ödenmiş resmi evrakları tam ve sözleşme neticesinde kiralamaktadır. Böylece müşterilerin sağlığı ve trafikteki seyir halindeki güveni her şeyin üstünde tutulmaktadır. Bununla birlikte tüm bu kaliteli hizmetlerden kesinlikle taviz verilmeden en uygun araç kiralama fiyat garantisini Malatya oto kiralama olarak sunmaktayız. Araçlarımızı günlük haftalık aylık veya daha uzun periyotlarda kiralama fırsatı bulan müşterilerimiz için oldukça uygun ödeme esneklikleri de bulunmaktadır. Geniş vadelerle her bütçeye uygun araç seçenekleri ile yükselen bir değer olarak firmamızın sektördeki adını altın harflerle yazdırmaktadır.


Haber Tarihi: 09-2017