BİZDEN HABERLER

Malatya Oto Kiralama Hizmet Farkı

Malatya Oto Kiralama Hizmet Farkı

Malatya Oto Kiralama Hizmet Farkı
Çok uzun süredir Malatya bölgesinde hizmet vermekte olan Malatya oto kiralama firmamız bu alanda güvenin ve kaliteli hizmetin marka değeri olmuştur. Firmamız her türlü müşteri ihtiyacına cevap verebilmek için çok geniş bir araç filosu barındırmaktadır. Araç kiralama hizmetinin bir Lüks değil bir ihtiyaç olduğunu bilen firmamız çok farklı araç türlerine barındırarak her türlü kiralama ihtiyacında da tercih edilen bir firmadır. Gerek havayolu seyahatinden sonra şehir içinde kullanmak için araç kiralama talebinde bulunulsun gerekse nişan veya düğün gibi sebeplerle araç kiralamak istensin hepsinde en kaliteli hizmeti sunabileceğimiz araç türlerimiz bulunmaktadır.
Malatya Oto Kiralama Hizmetleri Nelerdir?
Bir araç kiralama firması olarak her türlü araç talebinde çözümler sunabilmekteyiz. Bu sebeple sahip olduğunuz araç filomuzu birkaç senelik periyotlarla yenileyip sürekli olarak en kaliteli markaların güncel modellerini barındırmaktayız. Böylece hem sürücülerin güvenliği açısından kaliteli bir hizmet vermiş olmakta hem de her türlü konfor için gereken tüm kolaylıkları yerine getirmekteyiz. Malatya oto kiralama firmamız araç kiralama noktasında güvenliği her şeyden öncelikli olarak gördüğünden dolayı ferdi kaza sigortası dâhil birçok hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar vergileri ödenmiş muayeneleri yapılmış ve teknik servislerde bakımdan geçmiş bulunmaktadır. Her kiralama öncesinde araçların lastiği veya yağı tekrar gözden geçirilerek mükemmel hizmet vermeye çalışılmaktadır. Bu şekilde müşterilerin çok uzun mesafelere dahi gittiği seyahatlerde gönülleri rahat olmaktadır.
En Ekonomik Çözümler İçin Malatya Oto Kiralama
Sıfır araç fiyatlarının her gün biraz daha yükseldiği ülkemizde seyahat etmek veya şehir içi kullanım açısından araç kiralama en ekonomik çözüm olmaktadır. Bununla birlikte düğün ve nişan gibi organizasyonlar için minibüs kiralama hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Ayrıca araç kiralama periyotları tamamen müşterinin talebi doğrultusunda belirlendiğinden sadece bir günlük araç kiralama hizmeti sunabileceğiniz gibi aylık periyotlarda da araç kiralama hizmeti verilebilmektedir. Tüm bu hizmetler Malatya oto kiralama firmamız tarafından oldukça uygun fiyata ve kaliteden taviz vermeden sunulmaktadır. Ayrıca uygun ödeme vadeleri ile de her bütçeye hitap etmektedir.


Haber Tarihi: 09-2017