BİZDEN HABERLER

Malatya oto kiralama ile kiralama süresini siz belirleyin

Malatya oto kiralama ile kiralama süresini siz belirleyin

Satın Alamıyorsanız  Kiralayabilirsiniz

Günümüzde dayanıklı ve konforlu birçok aracın üretimi gelişen teknoloji ile mümkün olmuştur. Ancak talep edilen özellikteki bir araca sahip olmak maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı her zaman mümkün olmamaktadır. Bu noktada bir araca ihtiyaç duyan firma veya bireylerin çözümü araç kiralama sistemini avantajlı dünyasından yararlanmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Malatya oto kiralama müşteri taleplerini karşılamaya yönelik alternatif araçları filosunda bulundurarak kiralamanın avantajlarından yararlanmak isteyenlere hizmet vermektedir.

  • Kiralama sisteminde ihtiyaca uygun nitelikte araçları kiralayan kişinin veya şirketin istediği süre için kiralama bedeli dışında herhangi bir ödeme yükümlülüğü olmaksızın kullanma, ihtiyacın durumuna göre değiştirme veya iade etme imkânı bulunmaktadır.
  • Kiralanan aracın bakım ve kontrol maliyetleri kiralama firmasının sorumluluğundadır.
  • Rent a car firmalarından kalabalık organizasyonlar için sayıya uygun büyüklükte araçlar temin edilebilmektedir.
  • Düğün gibi özel günler için günlük hayatta satın almanın zor olduğu klasik otomobiller veya lüks araçları kiralamak da mümkün hale gelmektedir.

Kiralama Süresini Siz Belirleyin

Malatya oto kiralama, farklı sürelerle araç kiralama olanağı sunmaktadır. Rent a car firmalarında günlük kiralama yapılabildiği gibi aylık veya yıllık olarak da araç kiralanabilmektedir. Uzun süreli kiralamalar, kiralayan kişi veya firmalara satın alınan araçların sunduğu konforu sabit bir ödeme karşılığında sağlamaktadır.  Kiralanan araç ile ilgili olumsuz bir durum yaşanması halinde kiralama firması tarafından temin edilen yedek araç işlerinizin aksamamasını sağlayacaktır. Üstelik araç tamir veya bakım yapılması gereken bir durumdaysa bu işlemler ile ilgili emek ve zaman harcamak zorunda kalınmadığı gibi maliyet sorumluluğu üstlenmek zorunda da kalınmamaktadır.

Kiralama Sisteminde Sunulan Diğer Hizmetler

Araç kiralama süresi sona erdikten sonra teslim etmek için rent a car firmasının bulunduğu yere gitme imkânının olmadığı durumlarda aracı tek yönlü kiralama ve süre sonunda belirlenen yerden kiralama firması personelinin teslim almasını sağlama imkânı bulunmaktadır. Araç kiralamakla birlikte aracı kendisi kullanmak istemeyenler için şoförlü kiralama hizmetleri verilmektedir. Kiralanan araç için yön bulma ve benzeri cihazlar isteğe bağlı olarak temin edilmektedir. Malatya oto kiralama müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüm seçenekleri geliştirmektedir.


Haber Tarihi: 08-2017